Kaip pasirinkti kosmetiką?

teisingas makiažas daro stebuklusLietuviškų kosmetikos parduotuvių lentynose apstu grožio ir sveikatos produktų, kurie vilioja vieni už kitus patrauklesnėmis pakuotėmis bei savybėmis. Tačiau pradėjus skaityti parduodamos kosmetikos sudedamąsias dalis, ant galvos ima šiauštis plaukai – toksiniai naftos produktai, alkoholis, sintetiniai dažikliai. Tokie ingredientai gali net tik įjautrinti odą, bet ir išprovokuoti rimtas odos ligas.

Tam, kad išvengtumėte nemalonių situacijų paruošėme gidą apie tai, kaip pasirinkti kosmetiką kuri būtų tinkama jums ir jūsų šeimai.

Taisyklės, pagal kurias reikia rinktis kosmetiką:

Kosmetikos sudėtis. Norint savo šeimą aprūpinti saugiais produktais, yra būtina domėtis, iš ko jie gaminami. Nepakanka perskaityti tik pavadinimą. Pvz., „Natūraliame kreme su ženšeniu” natūralių medžiagų gali būti vos 1% ar dar mažiau. Neužkibkite ant šio rinkodaros kabliuko. Pasidomėkite, iš kokios žaliavos gaminami produktai, ar jie buvo užauginti (surinkti, išgauti) iš tiesų saugioje, neužterštoje aplinkoje.

Saugi kosmetika. Kaip atskirti saugius kosmetinius produktus: Rinkitės gamintoją, kuris yra jūsų bendramintis, turi aiškų požiūrį bei filosofiją. Ekologiškų prekių ekologiško gyvenimo būdo mada yra nevienadienė. Tai dėsningas ir logiškas sprendimas, kaip savo šeimos sveikatą apsaugoti nuo grėsmingai išaugusios aplinkos taršos ir drauge mažinti besaikį vartojimą.

Kosmetikos poveikis. Pasidomėkite, kokių yra įrodymų, kad grožio ir sveikatos priemonės iš tiesų yra veiksmingos. Mokslo įrodyta, kad gamtinių veikliųjų medžiagų efektyvumas yra sunkiai pranokstamas. Reikia tik mokėti jas tinkamai naudoti. Gamta yra tokia turtinga, kad iki šiol nepaliauja stebinti savo ištekliais.

Tinkamumas. Kosmetiką reikia rinktis tik tą, kuri tinka mūsų odai, o ne kuri pripažįstama kaip geriausia norint tinkamai prižiūrėti odą, reikia žinoti kokio tipo ji yra (normali, sausa, riebi, mišri). Perskaičius kosmetikos gaminio etiketę ir patyrinėjus ingredientus, įvertinti savo problemą ir deklaruojamą kosmetikos gaminio poveikį.